Державна підсумкова атестація (ДПА)

Розклад
проведення державної підсумкової атестації
для осіб, які завершують здобуття базової середньої освіти
 Сарненського ліцею № 2
у 2018-2019 навчальному році

 

 

з/п

 

Дата

проведення

 

Клас

 

Навчальний предмет

 

 

 

Форма проведення

 

 

Час проведення

 

Кількість учнів

 
 

1

27.05

 

9-А

9-Б

9-В

Українська мова

Письмова робота

 

09.00

 

 

 

2

31.05

9-А

9-Б

9-В

Математика

Письмова робота

09.00

 

 

 

3

05.06

9-А

9-Б

9-В

Історія України

Письмова робота

09.00

 

 

 

      

 

Склад

атестаційних комісій для проведення державної підсумкової атестації

для осіб, які завершують здобуття базової середньої освіти

Сарненського ліцею № 2

у 2018-2019 навчальному році  

 

 

 

Дата проведення

 

 

 

Клас

 

 

Навчальний предмет

 

 

Голова атестаційної комісії

 

Член

 атестаційної комісії

 

 

 

Учитель, що проводить атестацію

 
 

27.05

 

9-А

9-Б

9-В

Українська мова

Канецька Н.І.

Гаврало В.В.

Набухотна О.І.

 

Аврамишина О.П.

Шевчук Н.В.

Баранова М.Ф.

Грушевська Ж.П.

Тимошицька А.М

Набухотна О.М.

 

 

31.05

9-А

9-Б

9-В

Математика

Гаврало В.В.

Набухотна О.І. Канецька Н.І.

Павлюк Т.А.

Дьякова Н.Д.

Колісниченко С.В.

 

Гамза А.У.

Потапович Р.С .

Лясковець Р.В.

 

 

05.06

9-А

9-Б

9-В

Історія України

Яромчик Т.М.

Канецька Н.І.

Набухотна О.І.

Вербицька О.І.

Клочко А.О.

Набухотна О.М.

Мацкова Т.М.

Гаврало В.В.

Рудюк Л.М.

 

 

 

                                                                                                             

 

Розклад

проведення державної підсумкової атестації

для осіб, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти  (екстернат)

 Сарненського ліцею № 2

у 2018-2019 навчальному році

 

 

з/п

 

Дата

проведення

 

Клас

 

Навчальний предмет

 

 

 

Форма проведення

 

 

Час проведення

 

Кількість учнів

 
 

1

24.05

 

11

 

Українська мова

Письмова робота

 

14.00

 

 

 

2

27.05

11

 

Історія України

 

Письмова робота

14.00

 

 

 

3

31.05

11

 

Українська література

Письмова робота

14.00

 

 

 

 

 

 

 

 

Слад

атестаційних комісій для проведення державної підсумкової атестації

для осіб, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти  (екстернат)

Сарненського ліцею № 2

у 2018-2019 навчальному році 

 

 

 

Дата проведення

 

 

 

Клас

 

 

Навчальний предмет

 

 

Голова атестаційної комісії

 

Член

 атестаційної комісії

 

 

 

Учитель, що проводить атестацію

 

 

24.05

 

11

 

Українська мова

Федорович В.Г.

 

Гаврало В.В.

Канецька Н.І.

 

27.05

11

 

Історія України

 

Федорович В.Г.

 

Канецька Н.І.

Гаврало В.В.

 

31.05

11

 

Українська література

Федорович В.Г.

 

Гаврало В.В.

Канецька Н.І.

 

 

 

 

 

 

Розклад

проведення державної підсумкової атестації

для осіб, які завершують здобуття початкової освіти

 Сарненського ліцею № 2

у 2018-2019 навчальному році

 

 

 

з/п

 

 

Дата

проведення

 

 

 

Клас

 

Навчальний предмет

 

 

 

 

Форма проведення

 

 

 

Час проведення

 

 

 

 

Кількість учнів

 

 

 
 

1

14.05

4-А

4-Б

4-В

4-Г

Українська мова,

літературне читання

Письмово

09.25

30

29

30

27

 

2

16.05

4-А

4-Б

4-В

4-Г

 Математика

Письмово

09.25

 

30

29

30

27

 

 

 

                                                                                                                                                          

 

Склад

атестаційних комісій для проведення державної підсумкової атестації

для осіб, які завершують здобуття початкової освіти

Сарненського ліцею № 2

у 2018-2019 навчальному році 

 

 

Дата проведення

 

Клас

 

Навчальний

 предмет

 

 

Голова

атестаційної комісії

 

Учитель,

що проводить атестацію

 
 

14.05

4-А

4-Б

4-В

4-Г

Українська мова,

літературне читання

Яромчик Т.М.

Гаврало В.В.

Канецька Н.І.

Набухотна О.І.

Огінська Г.С.

Кошкіна Л.П.

Лотоцька Н.В.

Яромчик Т.М.

 

16.05

4-А

4-Б

4-В

4-Г

 Математика

Яромчик Т.М.

Гаврало В.В. 

Канецька Н.І.

Набухотна О.І.

Огінська Г.С.

Кошкіна Л.П.

Лотоцька Н.В.

Яромчик Т.М.