Результати моніторингу якості освіти

        За підсумками 2019 – 2020 навчального року із 1012 учнів 1 – 11-х класів: 111 учнів 1 класу, 121 учень 2 класу – вербально оцінені; 779 учнів 3 – 11 класів – оцінені відповідно до Критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів.

       Навчальний рік закінчили 779 учні 3-11 класів. Високий рівень навчальних досягнень мають 103 учні (14%), достатній рівень навчальних досягнень мають 266 учнів (34%), середній рівень навчальних досягнень мають 322 учнів (41%), початковий рівень навчальних досягнень мають 86 учні (11%). (Додаток 1)

        Початкова школа (1-4 класи) нараховує 456 учнів. Навчальні досягнення учнів 1-2 х класів (232 учні) не оцінюються. Учні 3-4 класів 224вчальних досягнень закінчили навчальний рік   учнів (20%), з достатнім  рівнем навчальних досягнень  -   учень  (45%), з середнім рівнем навчальних досягнень –   учнів (34%), початковий рівень навчальних досягнень виявили  учнів ( 1%). (Додаток 2).

       Основна школа (5-9 класи) нараховує 486 учнів. З високим рівнем навчальних досягнень закінчили навчальний рік 41 учень (9%), з достатнім рівнем навчальних досягнень – 131 учень (27%), з середнім рівнем навчальних досягнень – 234 учні (48%), з початковим рівнем  навчальних досягнень – 78 учнів (16%). (Додаток 3)

       Старша школа (10-11 класи) нараховує 69 учнів. З високим рівнем навчальних досягнень закінчили навчальний рік 8 учнів (11%), з достатнім рівнем навчальних досягнень – 25 учнів (36%), з середнім рівнем навчальних досягнень – 29 учнів (43%), з початковим  рівнем навчальних досягнень –7 учнів (10%). (Додаток 4).

       Найбільша кількість відмінників по школі у: 4-Б класі 9 учнів (Семенович М.І.), 8 учнів 4-Г клас (вчитель Басиста О.П.), 7 учнів 3-А клас (вчитель Білотіл А.П.), по 6 учнів у 3-Г, 4-А, 4-В класах (Оленіч І.В., Григоренко Л.О., Панасюк С.К.), у 5-А,Б класах по  8 учнів (класні керівники Климець Л.Л., Потапович Р.С.), 6-А класі – 3 (класний керівник Тимошицька А.М.), 7-А класі – 3 (класний керівник Павлюк Т.А.),  10-А класі – 4 (класний керівник Грушевська Ж.П.).

       За результатами навчального року свідоцтво з відзнакою отримали: Гольонко А., Гаврало Д., Позейчук А.,  Полюхович О.  (9-А  клас),  Воронін А.,  Наконечний Д., Набухотна Ю. (9-Б клас). Золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні» нагороджені Мацкова Д., Тимошицька А., Мельнікова І. (11-Б клас).

Додаток 1

                                              

Результати

рівня навчальних досягнень учнів 3– 11-х класів

за 2019-2020 навчальний рік

клас

к-ть учнів

початковий

середній

достатній

високий

рік

К-ть

учнів

%

К-ть

учнів

%

К-ть учнів

%

К-ть учнів

%

3– 4

224

1

1

59

26

110

49

54

24

5 – 9

     486

78

16

234

48

131

27

41

9

10 – 11

69

7

10

29

43

25

36

8

11

Всього

779

86

11

322

41

266

34

103

14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                               

 
   

 

       

 

Додаток 2

Результати

рівня навчальних досягнень учнів 3– 4-х класів

за 2019-2020 навчальний рік

 

клас

к-ть учнів

початковий

середній

достатній

високий

рік

К-ть

учнів

%

К-ть

учнів

%

К-ть учнів

%

К-ть учнів

%

3-А

28

-

-

5

18

15

54

8

28

3-Б

14

-

-

6

44

4

28

4

28

3-В

27

-

-

6

22

16

60

5

18

3-Г

29

-

-

7

24

16

55

6

21

4-А

29

-

-

9

31

14

48

6

21

4-Б

30

-

-

3

10

18

60

9

30

4-В

22

1

5

11

50

4

18

6

27

4-Г

29

-

-

4

14

17

59

8

27

4-Д

16

-

-

8

50

6

38

2

12

Всього

224

1

1

59

26

110

49

54

24

 

 

 

                                                                         

                                                                      

 

 

 

 

 

Додаток 3

Результати

рівня навчальних досягнень учнів 5 – 9-х класів

за 2019-2020 навчальний рік

Клас

К-ть учнів

початковий

середній

достатній

високий

рік

К-ть

учнів

%

К-ть

учнів

%

К-ть учнів

%

К-ть учнів

%

5-А

30

-

-

9

30

13

43

8

27

5-Б

29

-

-

6

21

15

52

8

27

5-В

30

2

6

12

40

15

50

1

4

5-Г

30

3

10

16

53

10

33

1

3

6-А

30

-

-

18

60

9

30

3

10

6-Б

26

4

15

15

57

5

19

2

8

6-В

20

3

15

12

60

3

15

2

10

6-Г

26

-

-

19

77

6

23

-

-

7-А

29

7

24

13

45

6

21

3

10

7-Б

21

3

12

8

39

8

39

2

10

7-В

25

5

20

14

56

5

20

1

4

7-Г

28

11

39

14

50

3

11

-

-

8-А

23

10

44

7

30

5

22

1

4

8-Б

26

3

11

20

28

2

8

1

3

8-В

22

10

46

6

27

6

27

-

-

8-Г

22

3

13

15

69

3

13

1

4

9-А

26

8

32

7

28

6

24

4

16

9-Б

20

-

-

10

50

7

38

3

12

9-В

23

6

26

13

57

4

17

-

   -

Всього 

486

78

16

234

48

131

27

41

9

 

 

Додаток 4

Результати

рівня навчальних досягнень учнів 10 – 11-х класів

за 2019-2020 навчальний рік

 

Клас

К-ть учнів

початковий

середній

достатній

високий

рік

К-ть

учнів

%

К-ть

учнів

%

К-ть учнів

%

К-ть учнів

%

10-А

18

-

-

6

34

8

45

4

22

10-Б

12

-

-

5

42

6

50

1

8

11-А

20

3

15

11

55

6

30

-

-

11-Б

19

4

21

7

37

5

26

3

16

Всього

69

7

10

29

43

25

36

8

11

 

 

  

 

 

Переможці

ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів

Сарненського ліцею № 2 у 2019-2020 навчальному році

№ з/п

Клас 

Предмет

Переможці

 

Місце

 

П.І.Б вчителя

1.

6

7

9

11

Математика

 

Руднік Дмитро  (6-Г)

Мірковець Віктор  (7- В)

Полюхович Олександр (9-А)

Тимошицька Анастасія (11-Б)

ІІІ

ІІІ

ІІ

ІІ

Дьякова Ніна Данилівна

Колісніченко Сергій Васильович

Потапович Раїса  Степанівна

Колісніченко Сергій Васильович

2.

7

8

9

10

Українська мова та література

Кукла Анастасія (7-Г)

Мечкало Карина (8-А)

Полюхович Олександр (9-А)

Абрамович Софія  (10-А)

ІІ

ІІІ

ІІ

      ІІ

Тимошицька Алла Миколаївна

Грушевська Жанна Павлівна

Канецька Наталія Іванівна

Грушевська Жанна Павлівна

3.

9

Інформатика

Полюхович Олександр (9-А)

     ІІІ

Набухотна Ольга Іванівна

4.

   7

8

9

9

10

11

Фізика

Криницький Андрій (7-В)

Мечкало Карина (8-А)

Наконечний Дмитро  (9-Б)

Полюхович Олександр (9-А)

Жилка Дмитро  (10-Б)

Тимошицька Анастасія (11-Б)

ІІІ

ІІІ

І

І

ІІ

ІІ

Павлюк Тетяна Андріївна

Грушовець Іван Петрович

Грушовець Іван Петрович

Грушовець Іван Петрович

Грушовець Іван Петрович

Грушовець Іван Петрович

5.

8

9

10

11

Географія

Мечкало Карина  (8-А)

Наконечний Дмитро  (9-Б)

Одарчук Анна  (10-Б)

Мацкова Діана  (11-Б)

ІІІ

І

ІІІ

ІІІ

Томбусова Ірина Олександрівна

Шапірко Наталія Степанівна

Шапірко Наталія Степанівна

Шапірко Наталія Степанівна

6.

8

9

Біологія

Мечкало Карина (8-А)

Полюхович Олександр  (9-А)

ІІ

ІІ

Іщук Ігор Іванович

Климець Любов Леонідівна

7.

7

8

9

Хімія

Криницький Андрій  (7-В)

Опалько Софія  (8-Б)

Полюхович Олександр  (9-А)

ІІІ

ІІ

І

Ганзюк Надія Миколаївна

Залуцький Степан Романович Залуцький Степан Романович

8.

8

9

10

11

Історія

Мечкало Карина (8-А)

Полюхович Олександр  (9-А)

Попович Дарія (10-А)

Тимошицька Анастасія (11-Б)

ІІІ

ІІ

ІІІ

ІІІ

Мацкова Тетяна Миколаївна

Гаврало Валентина Василівна

Гаврало Валентина Василівна

Рудюк Людмила Миколаївна

9.

11

Екологія

Тимошицька Анастасія  11-Б)

ІІІ

Іщук Ігор Іванович

10.

9

10

Англійська мова

Полюхович Олександр  (9-А)

Булда Ліана (10-А)

ІІ

ІІІ

Хомич Олена Миколаївна

Хомич Олена Миколаївна

11

11

Астрономія

Комар Марія (11-Б)

ІІ

Грушовець Іван Петрович

12.

9

11

Трудове навчання

(обслуговуюча праця)

Мартинюк Яна (9-Б)

Мельнікова Ірина (11-Б)

ІІ

ІІІ

 

Данилицька Лариса Михайлівна

Данилицька Лариса Михайлівна

 

13.

9

11

Трудове навчання

(технічна праця)

Волошин Роман (9-В)

 

ІІ

 

Тарасюк Денис Васильович

 

14.

9

Правознавство

Полюхович Олександр (9-А)

ІІ

Гаврало Валентина Василівна

Переможці

ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу

учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка

у 2019-2020 навчальному році


з/п

Клас

Прізвище та ім'я, клас

Місце

 

Вчитель

П.І.П

1.

5

Кононеров Лев (5-Б)

 

   ІІІ

Аврамишина О.П.

 

2.

6

Токов Арсен (6-А)

 

   ІІІ

 

Тимошицька А.М.

 

3.

    8

Мечкало Карина (8-А)

 

   ІІІ

Грушевська Ж.П.

 

4.

9

Полюхович Олександр (9-А)

 

    ІІ

 

Канецька Н.І.

 

Переможці

ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів

Сарненського ліцею № 2 у 2019-2020 навчальному році

№ з/п

Предмет

Переможці

 

Місце

П.І.Б вчителя

1.

Фізика

Наконечний Дмитро  (9-Б)

Полюхович Олександр (9-А

ІІ

ІІІ

Грушовець Іван Петрович

Грушовець Іван Петрович

 

2.

Географія

Наконечний Дмитро  (9-Б)

 

ІІІ

Шапірко Наталія Степанівна

 

3.

Біологія

Полюхович Олександр  (9-А)

ІІІ

Климець Любов Леонідівна

4.

Хімія

Полюхович Олександр  (9-А)

ІІ

Залуцький Степан Романович